MENDEBALDEAKO ORGANIGRAMA

 
ZUZENDARITZA TALDEA

 

ZUZENDARIA
AMAIA LAPUENTE
IKASKETA BURUA
TERESA CASASECA
IDAZKARIA
IÑIGO BENGOA
ZUZENDARI-ORDEA INES PEREDA
IKASKETA BURU-ORDEA
GURUTZE ALCELAY
IDAZKARI-ORDEA
AITOR FERNANDEZ
 
ORIENTABIDE MINTEGIA

 

ORIENTATZAILEAK
AGURTZANE ZIGARAN
GEMA ACEDO
OLATZ URREISTI
 
PROIEKTUEN ARDURADUNAK

 

SARE_HEZKUNTZA / IKT  AITOR FERNANDEZ / HEKTOR RODRIGUEZ
NORMALKUNTZA
UNAI TERCERO / ELENA ARTETXE
 JANTOKIAREN ARDURADUNA   ANDONI GAVIÑA
ELKARBIZITZA
ENRIQUE GONZÁLEZ ARGOTE
PREBENTZIOA
LOURDES ANGULO
 
IDAZKARITZA - ATEZAINTZA

 

IDAZKARIAK
OLAIA IRIARTE
ANA AJURIAGUERRA
ISABEL CARMELO
ATEZAINAK
IKER PANIAGUA
IRATXE IBABE
ÁLVARO ARMENTIA

MINTEGI BURUAK

 

 

 
 GAZTELANIA  BARBARA RAZOLA
 EUSKARA  RITA AGIRREGOIKOA (OLATZ ARRIEN)
 INGELERA  ANDONI GAVIÑA
 GEOGRAFIA-HISTORIA  CARMEN VAZQUEZ
 FILOSOFIA  MIREN ITURBE
 BIOLOGIA-GEOLOGIA  MIKEL MUJIKA
 FISIKA-KIMIKA  IÑAKI PORRES
 MATEMATIKA  ARTURO MICHEL
 TEKNOLOGIA  OIER ORTIZ DE LEJARAZU
 MARRAZKETA  LOURDES OCHOA
 GORPUTZ HEZKUNTZA  EDU ORGAZ
 MUSIKA  PUY MANSO
 ORIENTAZIOA  GEMMA ACEDO
 EKONOMIA  IDOIA INTXAURBE
 FRANTSESA  ARANTZAZU JORGE (MIREIA SAN MARTIN)
 INFORMATIKA  UNAI TERCERO

 

ESKOLA KONTSEILUA /CONSEJO ESCOLAR (2019-2020)

MENDEBALDEAKO ORDEZKARITZA ORGANO GORENEKO PARTAIDEAK (OOG)

REPRESENTANTES DEL ÓRGANO MÁXIMO DE REPRESENTACIÓN DE MENDEBALDEA (OMR)

 

IZEN ABIZENAK / NOMBRE-APELLIDOS

MINTEGIA / DEPARTAMENTO

IRAKASLEAK

PROFESORES/AS

LOURDES OCHOA GONZALEZ (ZUZENDARIA)

PLASTIKA ETA MARRAZKETA

IÑAKI URIBARREN EGUIA (IKASKETA BURUA)

EUSKARA

IÑIGO BENGOA BARRUTIA (IDAZKARIA)

ORIENTABIDEA (PT)

GURUTZE ALCELAY ORMAZABAL

MATEMATIKA

Mª MAR BLANCO MARTINEZ DE OSABA

ORIENTABIDEA (PT)

AMELIA GARRASTATXU GONZÁLEZ

ORIENTABIDEA

JOSE Mª GIL PÉREZ

GAZTELANIA

MONICA CRESPO PANIAGUA

INGELESA

ANDONI GAVIÑA VEA

INGELESA

RUFI ANDIKOETXEA ITURRATE

EUSKARA

MARISA CUESTA ARANDILLA

INGELESA

SUSANA EGIA ALBÉNIZ

GARAZI ROBLES VITAS (ordezkoa/suplente)

EUSKARA

ARTURO MICHEL DE LA ROSA

MATEMATIKA

IÑAKI PORRES LARRAÑAGA

FISIKA ETA KIMIKA

OLGA ALONSO CALLEJAS

INGELESA

HPB

NEE

ARANTZA MAIZTEGI ANTIA

 

 

UNAX CAÑAVERAS ZABALA

BATX 1D

 

 

JON LERONES ATIENZA

BATX 1E

IKASLEAK

ALUMNOS/AS

MARIO LÓPEZ GONZÁLEZ

BATX 2A

LUNA ARMENDÁRIZ ALOCEN

DBH 3A

ASIER ARTACHO ARANA

DBH 2A

PAULA FUENTE CARRETÓN

DBH 2F

UXUE GOÑI IBÁÑEZ DE OPACUA

DBH 2G

JON ORDOÑANA DÍAZ

BATX 1D

GURASOAK

PADRES-MADRES

ANA ARROYO ANGULO

Aiala Pérex Arroyo DBH 4D

IGOR ETXABE SÁENZ DE ZAITEGI

Mª SUSANA DÍAZ JAIME (ordezkoa/suplente)

Uxue Etxabe Vázquez

Ainara Samanieo Díaz (DBH4B)

ANA LUZ FERNÁNDEZ CAMPO

Ibai Goñi Fernández DBH 4C

PATRICIA MORO VIERA

Yulia Díaz Moro DBH 4E

MIRIAM PEREA SALAZAR

Nahia Calvo Perea DBH 4B

Mª ANGELES BALZA DE VALLEJO ARANA

Maialen Imaz Balza de Vallejo DBH 3B

BEGOÑA GAVIÑA BASTERRA

Eder Goicolea Gaviña DBH 3A

KARMELE MARTÍNEZ ZUGAZAGA

Edurne eta Markel Gómez Martínez

DBH 3A eta 4D

AITOR RÚIZ DE SABANDO ARREGI

Ixone Ruiz de Sabando Gauna DBH 4D

EZ DOZENTE

NO DOCENTES

ANA AJURIAGUERRA ALBIZUA

 

UDAL. ORD.

REPR. AYUNT

ITZIAR FZ.DE MENDIOLA RZ.DE EGUILAZ